pūtau karetao whakarewa me te pisitioner me te reera reti hīkoi
Whakaahuatanga
Ko te roanga roa rawa atu mō te ringa karetao whakarewa ko te 2000mm. Kia rahi rawa te wāhanga mahi hei whakamahi i te karetao 2000mm, ka āwhina te rēri whenua neke ki te whakaroa i te roa o te karetao neke. Ka taea hoki te hanga i te kāpata whakahaere, te pūtake hiko whakarewa me ētahi atu taputapu kia tū ki runga i te rēri.
I tētahi atu ringa, ka āwhina te tūnga upoko-hiku tuaka-1 ki te pupuri i te mea mahi roa, me te hurihuri hei whakatutuki i te whakarewanga o mua me muri.
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | 1800X800mm / 2500X800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 600kg / Tata ki te 800kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Tawhā hangarau tereina neke
| Tauira | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | 500X500mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 450kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Mōkihi: Ngā pouaka rakau
Wā tuku: 40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utu i mua
Ngā Pātai Auau
Q: Me hoko anō hoki e au he pūwāhi hei taurite ki te karetao whakarewa?
Whakautu: Kei te uauatanga o ō mahi. Mena he uaua tō mahi, me hoko e koe he taputapu tūnga hei taurite ki te karetao whakarewa.
Q: He aha ngā mōhiohio me whakarato e au kia taea ai e koe te tūtohu i tētahi karetao e tika ana mōku?
Whakautu: Tena koa homai ngā tuhi taipitopito o te mea mahi, tae atu ki te rauemi, te matotoru, te tūranga whakarewa, ngā rahi me te taumaha o te mea mahi.
Q: Ka taea e koe te whakarato ratonga whakarite mo a maatau hua?
Whakautu: Āe. Ka whakaratohia e mātou ki a koe ngā otinga pūnaha whakarewa karetao ngaio e ai ki tāu hua. Me tuku mai e koe ō tuhi hua taipitopito me ngā whakaritenga whakarewa, kātahi ka tukuna atu e mātou te tono hangarau ritenga māu.
Q: Ka taea e koe te tuku miihini ki tō mātou whenua hei whakatū i te mīhini?
Whakautu: Ae. Ka tukuna atu e mātou he miihini ki tō whenua hei āwhina i te tāutanga me te whakatinanatanga, me te whakangungu. Mēnā he raruraru, ka taea hoki e mātou te whakarato ratonga ipurangi.
Q: E hiahia ana ahau ki te mōhio ki te kounga o te whakarewanga mō tā mātou hua, me aha ahau?
Whakautu: Ka taea e koe te tuku mai i ō tauira ki tā mātou wheketere hei whakamātautau i te whakarewa. Whai muri i te whakamātautau i te whakarewa, ka tukuna atu e mātou te ataata me ngā pikitia whakarewa hei tohutoro. Ka tukuna atu hoki e mātou ngā tauira ki a koe hei manatoko.












