ringa karetao whakarewa mig tig me te hurihuri tuaka-2

Whakaahuatanga
He pai mō te whakarewa aunoa, te whakarewa tuitui me te whakarewa uruhanga o ngā wāhanga pepa whakarewa nunui me ngā wāhanga uaua.
Kua paahitia e te karetao te tiwhikete patent o te Tari Taonga Hinengaro o Haina, me te tiwhikete kaweake CE.
Ka taea te whakarite i te rahi o te kawenga me te tepu hurihuri o te tūnga tuaka-2.
He maha ngā wā ka whirihorahia e tēnei teihana whakarewa karetao ngā taputapu māmā me te tahora ngāwari. Ka taea e koe te whakarerekē i te tahora o te teihana kia rite ki te āhuatanga o te whenua. Ko ngā taputapu āpitihanga ka taea e koe te whiriwhiri ko: te teihana rama ma, te pūwāhi hurihuri, te pūnaha aroturuki taiaho, te pouaka mana mamao, me ētahi atu. Ka taea e mātou te tuku whakangungu hangarau kore utu.
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4050L-080 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | Diameter 800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 400kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Rauemi
Te Whakarewa Kowiri tira
Te Whakarewa Konumohe
Te Whakarewatanga o te Rino Waro
Te whakarewa ngongo/paipa/pereti piauau
Te Whakarewatanga o te Rōra Matao
Tono
Ngā wāhanga motuka, ngā wāhanga pahikara, ngā wāhanga motuka, ngā taonga maitai, te pūngao hou, te hanganga maitai, ngā mīhini hanga, ngā taputapu whakapakari tinana, me ētahi atu.
Mōkihi:Ngā pouaka rakau
Wā tuku:40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utunga i mua
Ngā Pātai Auau
Q: He aha ngā mōhiohio me whakarato e au kia taea ai e koe te tūtohu i tētahi karetao e tika ana mōku?
Whakautu: Tena koa homai ngā tuhi taipitopito o te mea mahi, tae atu ki te rauemi, te matotoru, te tūranga whakarewa, ngā rahi me te taumaha o te mea mahi.
Q: Ka taea e koe te whakarato ratonga whakarite mo a maatau hua?
Whakautu: Āe. Ka whakaratohia e mātou ki a koe ngā otinga pūnaha whakarewa karetao ngaio e ai ki tāu hua. Me tuku mai e koe ō tuhi hua taipitopito me ngā whakaritenga whakarewa, kātahi ka tukuna atu e mātou te tono hangarau ritenga māu.
Q: Ka taea e koe te whakaatu mai i ētahi ataata tono?
Whakautu: Ae. Ka taea e koe te mātaki i ā mātou ataata tono katoa i runga i tā mātou hongere Youtube mā te rapu i te "JHY industrial robot" mā te tono atu rānei ki ā mātou kaihoko kia tukuna atu ki a koe.
Q: E hiahia ana ahau ki te mōhio ki te kounga o te whakarewanga mō tā mātou hua, me aha ahau?
Whakautu: Ka taea e koe te tuku mai i ō tauira ki tā mātou wheketere hei whakamātautau i te whakarewa. Whai muri i te whakamātautau i te whakarewa, ka tukuna atu e mātou te ataata me ngā pikitia whakarewa hei tohutoro. Ka tukuna atu hoki e mātou ngā tauira ki a koe hei manatoko.












