Tūnga whakarewa hurihuri tuaka-3 tino pai
Ngā Ahu Tūnga

Whakaahuatanga
● Ko tēnei tūnga tūnga tuaka-3 he mea tito mai i te waeine hurihuri tēpu mahi, te waeine hurihuri whakapae anga me te pūnaha whakahaere hiko.
● E rua ngā ripanga mahi i runga i te tūnga kotahi, ka taea te uta me te tango i te mahi i te taha kotahi, he pai te mahi, he pai ake te whakapai ake, ā, ka pēhia te wāhi
● Ka taea te whakahaere tere i te nekehanga o te tūnga mā te pātene tīmata me te pātene mutu.
● Ka taea te whakarerekē ki ētahi atu waitohu karetao pērā i a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (me tuku te tuhi motuka e ngā kiritaki, kātahi ka waiho te kōhao tāutanga i runga i te tuhi motuka)
He kōwhiringa ngā kāpata PLC.
Diameter o te Tūnga
| Tauira | JHY4030S-180 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Akomanga Whakamarumaru Mōta | F |
| Tēpu Mahi | 1800 * 800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 1600kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Ngā hua matua o tā mātou tūnga whakarewa
Tūnga tūnga whakarewa momo hurihuri upoko-hiku 1 tuaka
Tūnga whakarewa hurihuri poutū 1 tuaka
Tūnga whakarewa hurihuri whakapae 1 tuaka
Tūnga tūhonohono momo P 2 tuaka
Tūnga whakarewa momo U 2 tuaka
Tūnga whakarewa momo L 2 tuaka
Tūnga whakarewa momo L hiki tuaka-2
Tūnga whakarewa whakapae 3 tuaka
Tūnga whakarewa hurihuri 3 tuaka ki runga, ki raro
Pūwhakatū tūnga whakarewa upoko-hiku e rua tuaka ka taea te whakarite
Mōkihi: Ngā pouaka rakau
Wā tuku: 40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utu i mua
Ngā Pātai Auau
Q: He kamupene hokohoko mātou, he kaihanga rānei?
A: He kaihanga mātou me te neke atu i te 10 tau o te wheako.
Q: Kei a koe tāu ake hangarau whakarewa karetao?
Āe. He kaihanga karetao whakarewa anō hoki mātou.
Q: Ka taea te whakanoho i te tūnga ki te waitohu a te kiritaki?
Āe, ka taea e mātou te tāpiri i tō ake waitohu ki runga.
Q: Me pēhea e taea ai e koe te kī taurangi i te kounga o te hua?
A: He tino pakari tā mātou pūnaha whakahaere kounga i roto i te tukanga whakaputa, ā, e mihi ana mātou ki ngā kiritaki e haere mai ana ki te toro mai ki a mātou ki te tirotiro i te kounga o te hua i mua i te tuku.
Q: Kia pehea te roa o te wā whakamana?
A: Kotahi tau.






