tūnga whakarewa tika teitei me te servo motuka
Ngā Ahu Tūnga

Whakaahuatanga
2 AXIS SERVO positioner
- Ngā tūnga mō ngā pūnaha karetao whakarewa
-Ka taea te huri whakapae i te tuaka kotahi, ā, ka taea te huri i te tuaka kē atu ki runga, ki raro hoki mō te whakarewanga koki maha o ngā wahi mahi uaua
- Ka whakamahia e te pūwhakatū te taputapu taraiwa kotahi me te karetao, ā, e wātea ana me te tere teitei, te tino tika, me te kawenga nui
- He kounga whakarewa teitei ake
- Ka taea te whakatutuki i tētahi tinana kiato me te whakapai ake i te kaha o te nekehanga, te inertia me te kawenga
Ka taea te urutau ki ētahi atu waitohu karetao pērā i a Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Me tuku te tuhi motuka e ngā kiritaki, kātahi ka waiho e mātou te kōhao tāutanga i runga i te tuhi motuka)
He kōwhiringa ngā kāpata PLC.
Diameter o te Tūnga
| Tauira | JHY4030P-080 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Akomanga Whakamarumaru Mōta | F |
| Tēpu Mahi | Diameter 800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 400kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg (>500kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Mōkihi: Ngā pouaka rakau
Wā tuku: 40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utu i mua
Ngā Pātai Auau
1.P: Ka taea e au te whakamahi i tō pūwāhi mō taku karetao fanuc/abb/kuka/yaskawa?
Āe. Engari me tuku me tāuta te motuka e koe anō.
2.Q: Ka taea e tō tūranga te neke tahi me tō karetao?
Āe.






