otinga karetao whakarewa aunoa

Me pēhea te whiriwhiri i tētahi teihana mahi pono?
Tuatahi, kōrerotia mai ngā taipitopito o tō mea mahi, pēnei i te rauemi o te mea mahi, te matotoru, ngā rahi, te taumaha.
kātahi ka kōrerotia ō hiahia: te pānga tuitui whakarewa e hiahia ana koe, ngā taiao mahi haumaru, me ētahi atu
Kātahi ka kōrero tāua mō tō tukanga whakaputa, me pēhea te mahi tapahi? He nui te rerekētanga i waenga i te wāhanga ki te wāhanga?
Hei whakamutunga, ka tūtohu mātou i ngā karetao, ngā tūnga, ngā reera karetao, ngā pūoko taiaho, ngā ārai rama haumaru, ngā taiapa haumaru, me ētahi atu mea e tika ana mō ngā tono me ngā whakaritenga rerekē kia rite ki te tukanga whakaputa a te kiritaki.
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4030U-120 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Rahi o te tēpu hurihuri | 1200X650mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tirohia te taumaha tuturu |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Ngā Wāhanga o te teihana mahi karetao
1. Rōpoti whakarewa:
Momo: Rōpoti whakarewa MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Rōpoti whakarewa TIG: BR-1510B, BR-1920B
Rōpata whakarewa taiaho: BR-1410G, BR-1610G
2. Tūnga
Momo rerekē: 1 tuaka, 2 tuaka, 3 tuaka tūnga, kawenga: 300/500/1000kg, whakaritea rānei
3. Rerewē whenua
Momo: 500/1000kg te taumaha, ≥3m te roa hei kōwhiringa.
4. Mīhini whakarewa
Momo: Mīhini whakarewa 350A/500A
Pūāhua: ka taea te whakamahi mō te maitai waro, te konumohe maitai kore waikura me te whakarewa piauau
5. Rama whakarewa:
Momo: 350A-500A, whakamatao-hau, whakamatao-wai, pana-tōia
6. Teihana horoi rama:
Momo: Kaihoroi rama whakarewa hau aunoa
Mahi: tapahi waea whakarewa, horoi rama, rehu hinu
7. Pūoko taiaho (whiringa)
Mahi: te aroturuki i te whakarewa, te tūnga.
8. Ārai rama haumaru (whiringa kore)
Mahi: te nuinga o te wā ka tāuta ki runga i te taiapa haumaru hei tiaki pai i te tangata mā te aukati i te arai rama haumaru
9. Taiapa haumaru (whiringa)
Mahi: Kua tāutahia ki te taha o te teihana mahi karetao hei wehe i ngā taputapu hei tiaki i te haumaru o ngā kaimahi
Mōkihi: Ngā pouaka rakau
Wā tuku: 40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utu i mua












