Ringa karetao whakarewa tuaka-6 me te tūnga hurihuri tuaka-3
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | 1800X800mm / 2500X800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 1600kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Whakaahuatanga
Ka taea te huri whakapae i te tūnga tūnga-toru katoa, ā, ka taea hoki te huri me te huri i ngā tēpu mahi e rua kia taea ai e ngā kaimahi te tū ki te taha kotahi ki te uta me te tango i ngā rauemi. Ka whakaiti i te mahi a ngā kaimahi, ā, ka tino whakapai ake i te pai o te mahi.
Ka taea e koe te whakarerekē i te whakatakotoranga o te teihana kia rite ki te āhua o te whenua. Ko ngā taputapu āpitihanga ka taea e koe te whiriwhiri ko: te teihana rama ma, te pūwhakatū hurihuri, te pūnaha aroturuki taiaho, te pouaka mana mamao, me ētahi atu. Ka taea e mātou te tuku whakangungu hangarau kore utu.
E rua ngā momo tūnga whakarewa tuaka-3 hei kōwhiringa:
Pikitia maui: tūnga whakarewa hurihuri whakapae 3 tuaka
Pikitia matau: tūnga whakarewa hurihuri poutū e toru tuaka
Kōwhiria te kawenga (kawenga paerewa 300kg/500kg/1000kg) me te rahi o te tēpu mahi (rahi paerewa 1800*800mm, 2500*800mm rānei) e tika ana mō tō mea mahi! Ka whakaaetia hoki e mātou te whakaritenga!
Rauemi
Te Whakarewa Kowiri tira
Te Whakarewa Konumohe
Te Whakarewatanga o te Rino Waro
Te whakarewa ngongo/paipa/pereti piauau
Te Whakarewatanga o te Rōra Matao
Mōkihi:Ngā pouaka rakau
Wā tuku:40 ngā rā i muri i te whiwhinga o te utunga i mua
Ngā Pātai Auau
1. He aha te whirihoranga iti rawa mō tētahi teihana whakarewa?
A: Kotahi te karetao me te tēpu whakarewa kotahi. Mō ngā wāhanga uaua, me whakamahi pea he taputapu tūnga, ki te hiahia koe kia pai ake te mahi, he pai ngā taputapu tūnga e rua.
2. He aha ngā mea kei roto i te pūnaha karetao whakarewa katoa?
A: Kei roto i te pūnaha karetao whakarewa katoa te ringa karetao, te kaiwhakahaere, te pūtake hiko whakarewa, ngā tūnga, ngā taputapu, te pū whakarewa (rama), te ārai rama haumaru, te taiepa haumaru, me ētahi atu.
3. Me nui te whakaritenga taiao mō te pūnaha teihana karetao?
A: Ko te pāmahana e tika ana mō te taiao ko: 0~45℃, 20-80%RH (Kāore he hauhautanga).











