Teihana mahi karetao whakarewa konumohe kowiri tira 6 Tuaka

Āhuatanga
1. Mā te hoahoa taura kua hangaia ki roto i te karetao ka taea e te karetao te neke me te kore e pokanoa, ā, he ma, he ātaahua hoki te tahora o te teihana mahi.
2. Ka taea e te kāpata whakahaere karetao te whakahaere i te 11 toki, ka karo i te patuiro PLC uaua me te noho wāhi
3. Ka taea te tukutahi i te karetao JHY me te taputapu tūnga, ā, ka taea e te karetao te whakarewa i te wā kotahi i te wā e hurihuri ana te taputapu tūnga, ā, he tino pai tēnei teihana mahi mō te whakarewa porowhita.
4. He whānuitanga o ngā taputapu āwhina e wātea ana, pērā i ngā pūoko taiaho, ngā ārai rama haumaru me ngā taiapa haumaru.
5. Kei roto i te pūnaha whakahaere ētahi mōkihi tukanga whakarewa, e āhei ai te whakamahi i ngā momo whakarewa rerekē mō ngā momo mahi rerekē.
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4030D-080 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | Diameter 800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 400kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Ngā Wāhanga o te teihana mahi karetao
1. Rōpoti whakarewa:
Momo: Rōpoti whakarewa MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Rōpoti whakarewa TIG: BR-1510B, BR-1920B
Rōpata whakarewa taiaho: BR-1410G, BR-1610G
2. Tūnga
Tauira: JHY4030D-080
Momo: tūnga hurihuri whakapae tuaka-1
3. Pūtake hiko whakarewa
Momo: Pūtake hiko whakarewa 350A/500A
4. Pū whakarewa
Momo: pū whakamatao-hau, pū whakamatao-wai, pū pana-tōia
5. Teihana horoi rama:
Tauira: SC220A
Momo: Kaihoroi rama whakarewa hau aunoa
Ētahi atu taputapu teihana mahi karetao
1. Rēra neke karetao
Tauira: JHY6050A-030
2. Pūoko taiaho (whiringa)
Mahi: te aroturuki i te whakarewa, te tūnga.
3. Ārai rama haumaru (whiringa kore)
Tawhiti tiaki: 0.1-2m, 0.1-5m; teitei tiaki: 140-3180mm
4. Taiapa haumaru (whiringa)
5. Kāpata PLC (whiringa kore)












