Teihana mahi karetao whakarewa konumohe kowiri tira 6 Tuaka
Whakaahuatanga
Ka taea e te tūnga tuaka-rua te huri whakapae ±180° me te huri hurihuri.
Ko te hurihanga o te taputapu tūnga ka whakahaerehia e te kāpata whakahaere e hono ana i raro i te kāpata whakahaere karetao. I te wā e whakarewahia ana, ka taea e ia te whakatutuki i ngā nekehanga tukutahi i waenga i te karetao me te taputapu tūnga.
He pai tēnei taputapu tūnga mō ngā wahi mahi e hiahia ana kia whakarewahia i ngā koki maha, ā, ka taea te whakamahi me ngā karetao whakarewa mō te mahi whakarewa ngāwari ake, me te whakapai ake i te pai me te kounga o te whakarewa.
Tawhā hangarau tūnga
| Tauira | JHY4030P-080 |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | Wāhanga-kotahi 220V, 50/60HZ |
| Taumahatanga Mōta | F |
| Tēpu Mahi | Diameter 800mm (ka taea te whakarite) |
| Taumaha | Tata ki te 400kg |
| Utaina Mōrahi | Utaina Āxial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg ka taea te whakarite) |
| Te āheinga ki te whakahoki anō | ±0.1mm |
| Tūnga Tūnga | Tetahi Tūranga |
Ngā wāhanga o te teihana mahi karetao
| Hua | Te rahinga |
| karetao whakarewa tuaka-6 | 1 huinga |
| Tūnga tuaka 2 | 1 huinga |
| Pūtake hiko whakarewa | 1 huinga |
| Rama whakarewa | 1 huinga |
| Pouaka whakahaere | 2 ngā wahi |
| Teihana horoi rama | 1 huinga |
| Rēri raina karetao | *m (whiringa kore) |
| Pūoko taiaho | 1 huinga (whiringa kore) |
| Ārai rama haumaru | 1 huinga (whiringa kore) |
| Taiapa haumaru | *m (whiringa kore) |
He aha mātou i whiriwhiri ai?
1. Ko mātou tētahi o ngā kaihanga karetao whakarewa puranga i Haina.
2. Ehara i te mea he kaihanga karetao anake mātou engari he kaihanga hoki mātou i ngā taputapu tūnga.
3. Neke atu i te 10 tau o te wheako ki ngā kaupapa whakauru karetao.
4. He ngāwari te whakahaere i te pūnaha whakahaere karetao, ā, he pumau hoki te whakamahi.
5. Ka taea e te pūnaha whakahaere karetao te whakahaere i te 12 toki.
6. Kua hokona ā mātou hua ki ngā kawanatanga neke atu i te 30 i te Tonga-mā-rāwhiti o Āhia, Āhia ki te Hauāuru, Ūropi, Amerika ki te Raki, Amerika ki te Tonga, Ahitereiria, me ētahi atu.













